Centrum Nauki i Techniki – ZGODY i informacje (wyjazd)

Aktualnosci

Szanowni Rodzice dzieciaczków zapisanych na feryjną wycieczkę do Łodzi. Publikujemy kartę OŚWIADCZENIA-ZGODY dot. naszej wyprawy, w karcie tej obok informacji formalnych znajduje się program wyjazdu, telefony kontaktowe …
Prosimy – zapoznajcie się z nią, a przede wszystkim przekażcie nam informacje, czy zainteresowani jesteście Państwo, by Wasza pociecha skorzystała z ciepłego posiłku wymienionego w programie (ten musimy bowiem zamówić wcześniej).
Oświadczenia-zgody można dostarczyć do nas również drogą mailową (sekretariat@kok-kepno.org). W przypadku braku możliwości przekazania zgody w innym (wcześniejszym) niż w dniu wyjazdu terminie prosimy o SMS (511992050) z potwierdzeniem wykupu obiadu dla dziecka i potwierdzeniem wcześniejszej deklaracji wyjazdu. (Chcemy uniknąć sytuacji, że ktoś rezygnuje, a inne dziecko nie ma możliwości skorzystać ze zwalniającego się miejsca. )
Przypominamy, że koszt całkowity wycieczki (przejazdy, bilety wejścia i bilety na warsztaty) wynosi 60 zł, a kwota 20 zł (dodatkowa) – to kwota za dwudaniowy, ciepły posiłek.
Zostało nam kilka dosłownie miejsc w autokarze, prosimy o przemyślane decyzje. 🙂