PRACA W KOK

Aktualnosci

AKTUALIZACJA DOT. OGŁOSZENIA

Wśród ofert złożonych do KOK w związku z zamieszczonym ogłoszeniem o naborze – dwie spełniają wymogi formalne. Niestety sytuacja związana z zatrudnieniem zmieniła się od momentu zamieszczenia informacji o naborze dość znacząco.
Zatrudnienie nie będzie możliwe w obecnej chwili. Co nie oznacza, że złożone oferty pozostaną bez odpowiedzi. W momencie “odwieszenia” działalności instytucji dyrektor KOK spotka się z kandydatkami do pracy i rozstrzygnie, która z osób zostanie zatrudniona. Przepraszamy za zmiany – wynikają one z sytuacji, w jakiej znajdujemy się wszyscy – Stanu Pandemii związanego z panującym Koronawirusem. Proszę oczekiwać informacji mailowej w powyższej sprawie. Dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą. Dyrektor KOK.

Jesteś kreatywny? Masz duże umiejętności komunikacyjne? Lubisz pracę w ZESPOLE? Masz zmysł organizacyjny? Dołącz do naszego Teamu – Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza Cię do skorzystania z oferty pracy.
Poszukujemy osoby na stanowisko obsługi sekretariatu, ale osoby, której nie braknie inwencji twórczej i zapału do realizacji zadań z zakresu organizacji imprez.
Ogłoszenie o naborze znajdziesz TUTAJ: https://kok-kepno.bip.net.pl/?c=235