ZWIĄZANI z KOK, czyli wspólne śpiewanie

IC ARCHIWUM WYDARZEŃ

Wspólne śpiewanie było, jest i będzie. Towarzyszyło plemionom, aby wyrazić radość z udanego polowania. Później jednoczyło i zagrzewało do boju rycerzy. Wreszcie stało się tradycją podczas wielu ważnych wydarzeń, ale najbardziej związało się z rodzinnymi spotkaniami i uroczystościami. Czymże jest wspólne kolędowanie, “chóralne” śpiewy gości weselnych, czy gromkie “Sto lat” na cześć solenizanta, jak nie tym co wiąże nas z daną grupą, rodziną, co identyfikuje naszą wspólnotę, nasze nadzieje, oczekiwania i radości.

Związani z KOK – to nasz pomysł, abyśmy poprzez wspólne nagranie piosenki zaakcentowali, że czy to jesteśmy amatorami, czy “profesorami”, czy mamy lat “naście”, czy trochę więcej, jednak wiąże nas pasja i to, że właśnie w Kępińskim Ośrodku Kultury możemy ją rozwijać.

Zasady bardzo proste:

  • poniżej do pobrania podkład i tekst
  • nagrajcie się (czyli tzw. “demo”) np. na telefonie i przyślijcie do nas na adres animator@kok.kepno.pl
  • przesłuchamy i zweryfikujemy nagrania
  • później zaprosimy Was na próby i właściwe nagranie (wszystko oczywiście z zachowaniem obowiązujących przepisów)

Oczywiście udział we wszystkich działaniach (demo, próby, nagrania, teledysk) oznacza, że opiekunowie prawni wyrażają zgodę na Wasze uczestnictwo w działaniach KOK, przetwarzanie przez Kępiński Ośrodek Kultury danych osobowych oraz:
– nieodpłatne publikowanie zdjęć i nagrań audio na stronie internetowej www.kok.kepno.pl i fanpage FB KOK;
⎯ ogólnodostępną emisję materiałów audiowizualnych dotyczących z działań realizowanych w ramach projektu Związani z  KOK.

Jeśli jesteście pełnoletni, to:
“udział we wszystkich działaniach (demo, próby, nagrania, teledysk) oznacza, że wyrażam zgodę na uczestnictwo w działaniach KOK, przetwarzanie przez Kępiński Ośrodek Kultury danych osobowych oraz:
– nieodpłatne publikowanie zdjęć i nagrań audio na stronie internetowej www.kok.kepno.pl i fanpage FB KOK;
⎯ ogólnodostępną emisję materiałów audiowizualnych dotyczących z działań realizowanych w ramach projektu Związani z  KOK.”

Macie pytania? zajrzyjcie do nas (KOK ul. Broniewskiego 5) lub zadzwońcie: 511-992-050

Czekamy na Wasze demówki. Czas na wspólną, muzyczną podróż w stronę słońca!

Wkrótce dalsze szczegóły!