KOK Filmy

Na tej stronie zamieszczamy odnośniki do filmów dokumentujący niektóre przedsięwzięcia Kępińskiego Ośrodka Kultury.


KĘPIŃSKIE KOLĘDOWANIE 2019 – Koncert

Koncert Galowy Festiwalu “Kępińskie Kolędowanie 2019”, który odbył się 18 stycznia br. w Kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Hanulinie.


NOC POETÓW – Film

Film dokumentalny z “Nocy Poetów”, która odbyła się 24 listopada 2017 r. w Kępnie.


POEZJA BEZ GRANIC

16 marca w KOK odbył się koncert z okazji Światowego Dnia Poezji. Wystąpili wokaliści ze Studia Piosenki, poeci z Kępińskiego Klubu Literatów oraz artystyczni goście z Węgier. Koncert zakończył się recitalem Marka Kowalskiego.


TELEDYSK DO PIOSENKI “MODLITWA”

Od 24 do 26 lutego w Kinie “Sokolnia” odbywały się warsztaty teledysku zorganizowane przez Kępiński Ośrodek Kultury w ramach ZIMOWEJ AKADEMII KOK. Zajęcia prowadził Sabin Kluszczyński. Efektem warsztatów jest teledysk do piosenki “Modlitwa” pochodzącej z płyty “Piosenki z Poczekalni” zawierającej utwory poetów z Kępińskiego Koła Literatów.


“LATO TRZECH MUZ W KĘPNIE” – FILM DOKUMENTUJĄCY PROJEKT

Zapraszamy do obejrzenia filmu zrealizowanego w ramach projektu przez Sabina Kluszczyńskiego. Dokumentuje on wydarzenia artystyczne, jakie odbyły się w ramach tego przedsięwzięcia.


INAUGURACJA ROKU KULTURALNEGO KOK

02 października 2015 r. w salach Kępińskiego Ośrodka Kultury odbyła się uroczysta Inauguracja roku kulturalnego KOK.


ZAJĘCIA PLASTYCZNE w KOK 2017
Powstał kolejny film dokumentujący działalnośc Kępińskiego Ośrodka Kultury.Tym razem Sabin Kluszczyński “wziął na obiektyw” prowadzone w pomieszczeniach KOK na Dworcu PKP w Kępnie zajęcia plastyczne dla dzieci.


ZIMOWA AKADEMIA KULTURY KOK 2016

Od 18.01 do 29.01 trwała Zimowa Akademia Kultury. Jedną z wielu przygotowanych przez KOK atrakcji były warsztaty filmowe. “Nakręć się na kulturę” prowadzone przez Sabina Kluszczyńskiego – twórcę m.in. teledysków Macieja Maleńczuka i Artura Gadowskiego.