RETRO – Studio Tańca

Prowadzący:
Paweł Wielgosz

Zajęcia odbywają się w sali PROJEKT KĘPNO, ul. Sportowa 9.

Studio Tańca RETRO od wielu lat ma wysoką renomę. Pomysłodawcą i instruktorem jest Paweł Wielgosz – profesjonalista, człowiek o wielkiej pasji tanecznej. Wychowankowie RETRO z powodzeniem występują na wielu prestiżowych turniejach tanecznych w Polsce i za granicą klasyfikując się na wysokich pozycjach, a niejednokrotnie stając na najwyższym podium.

UDANA INAUGURACJA SEZONU 2023/2024

Udaną inaugurację sezonu tanecznego 2023/2024 mają za sobą tancerze reprezentujący Studio Tańca „Retro”, którzy wystartowali w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec.

8 października 2023 r. nasze pary uczestniczyły w V Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec, rozpoczynającym sezon taneczny 2023/2024. W kategorii pow. 15 lat klasa D para Piotr Rymarz i Antonina Janczyk zajęła II miejsce w tańcach standardowych, a w tańcach latynoamerykańskich uplasowali się na IV miejscu. Filip Gąszczak i Julia Piekielna w tańcach standardowych zajęli IV miejsce, a w tańcach latynoamerykańskich – III miejsce. Natan Kmiecik i Lilianna Musialska – para tańcząca w najmłodszej kategorii do lat 9 zajęła II miejsce. Na turnieju debiutowały solistki i uplasowały się na następujących miejscach: Antonina Żurecka – I miejsce; Janina Pruban – I miejsce; Lena Wiśna – II miejsce; Hanna Drzankowska – II miejsce.

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH TANCERZY!

Reprezentująca Studio Tańca „Retro” para Piotr Rymarz i Antonina Janczyk w kolejnym turnieju tańca towarzyskiego zajęła III miejsce w tańcach standardowych i również III – w tańcach latynoamerykańskich. Tym razem był to II Puchar Ziemi Oleskiej „Aktywnie Rozwijamy Talenty” – XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, który odbył się 19 marca 2023 r. w Oleśnie.

Kolejny sukces Tosi i Piotrka, podopiecznych Studia Tańca „Retro”. W Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Żernikach Wrocławskich, który odbył się 25 marca 2023 r., utalentowani tancerze zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i VI – w standardowych.

Tancerze działającego przy Kępińskim Ośrodku Kultury Studia Tańca „Retro” świetnie zaprezentowali się podczas rozpoczynającego nowy sezon taneczny w 2023 r. Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego w Rędzinach „Z pasji do tańca…”. Para Piotr Rymarz i Antonina Janczyk zdobyła III miejsce w tańcach latynoamerykańskich i V miejsce w tańcach standardowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

6 marca RETRO
na OTTT “W sercu Wielkopolski (więcej)

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego -20.02.2021
(wiecej)

ARCHIWUM 2019/2020

ZDJĘCIA od WAS … prosimy nadsyłajcie :-), będzie piękna GALERIA 🙂

… a nasi tancerze tańczyli, tańczą i będą tańczyć – mimo wszystko (ZOBACZ – facebookowa mini-galeria z okazji Dnia Tańca)

ŻYCZENIA Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA TAŃCA

Taneczne Show RETRO podczas Święta Osób Niepełnosprawnych (ZOBACZ)

Sukcesy na OTTT we Wrocławiu (ZOBACZ)

OTTT w Lesznie – Jesteśmy na podium (ZOBACZ)