Zaproszenie na zajęcia – DOKUMENTY REKRUTACYJNE: zakładka O nas/Dokumenty

Aktualnosci

Zapraszam Was Kochani na nowe formy zajęciowe, które będziemy realizować w sezonie artystycznym 2019/2020, mając nadzieję, że przypadną one Wam i Waszym pociechom do gustu. Będzie dużo atrakcyjnych zajęć, dzięki którym rozwijać będziemy uzdolnienia muzyczne, taneczne, plastyczne, teatralne, dziennikarskie… Zachęcamy 🙂 Zamiarem kadry naszej jest stworzenie szeregu wspaniałych zajęć dla wielu wspaniałych dzieciaków, młodzieży i dla dorosłych, którzy pragną swój wolny czas zagospodarować mądrze, z korzyścią dla siebie… Pragniemy stworzyć zespoły, które będą chlubą naszej społeczności, a ich poziom artystyczny i profesjonalizm sprawi, że będzie o nich głośno i “dobrze” wokół, że będą uczestniczyć w festiwalach i przeglądach i konkursach i uroczystościach i wszelakich imprezach… . Razem możemy to zdziałać. Pamiętajmy, że dzieciaki, które są aktywne poza szkołą lepiej radzą sobie w życiu dorosłym, że ucząc się sztuki autoprezentacji lepiej sobie radzą w sytuacjach stresowych (np. egzaminach), bo potrafią panować nad emocjami czy tremą…
Pamiętajmy, że każdy kto odbył “trening” na scenie jest bardziej otwarty i bardziej w siebie wierzy, bo dostał dużo “wzmocnień” pozytywnych.
Zapraszamy na zajęcia. Ilość miejsc ograniczona, zatem nie zwlekajmy z zapisami.
Dokumenty rekrutacyjne: DEKLARACJA UDZIAŁU, ZARZĄDZENIE DOT. ODPŁATNOŚCI I REGULAMIN REKRUTACJI znajdują się w zakładce O NAS/DOKUMENTY.