Koronawirusowi mówimy STOP !!! RUSZYLIŚMY dziś … z Kasią ….

Aktualnosci

Drodzy Kępnianie… Ruszyliśmy … Mamy wszystko, by szyć maseczki. Dziś wystartowała Kasia zwaną Kają (jak się okazało) i szyje wg jednego z obejrzanych youtubowych sposobów. Kaja (Kasia) w filmiku – zachęcamy do obejrzenia.
KOK szyje zatem – zgodnie z zapowiedzią.
Wiemy, ze nadchodzą święta, i wszyscy myślimy tylko o nich, ale musimy je spędzać bezpiecznie, zatem maseczki są NIEZBĘDNE, jeśli ktoś znajdzie czas i ma umiejętności używania maszyny do szycia zachęcamy:

  1. Dajemy sprzęt do domu (maszynę SINGER), i materiał wykrojony przez Krzysztofa wg wzoru, który będziecie preferować. Nie chcemy nikogo narażać na niepotrzebne spotkania …. 🙂
  2. Dajemy poczucie, że Wasza praca wpłynie na poziom bezpieczeństwa drugiego człowieka i jeśli się zgodzicie wypromujemy Waszą działalność….

    Skontaktujcie się z nami. Każda maska na wagę …. życia.Bądźmy Wolontariuszami w ten przedświąteczny czas
Pierwsze maseczki w KOK …

Drodzy Kępnianie… Ruszyliśmy … Mamy wszystko, by szyć maseczki. Dziś wystartowała Kasia zwaną Kają (jak się okazało) i szyje wg jednego z obejrzanych youtubowych sposobów. Kaja (Kasia) w filmiku – zachęcamy do obejrzenia.KOK szyje zatem – zgodnie z zapowiedzią. Wiemy, ze nadchodzą święta, i wszyscy myślimy tylko o nich, ale musimy je spędzać bezpiecznie, zatem maseczki są NIEZBĘDNE, jeśli ktoś znajdzie czas i ma umiejętności używania maszyny do szycia zachęcamy:1. Dajemy sprzęt do domu (maszynę SINGER), i materiał wykrojony przez Krzysztofa wg wzoru, który będziecie preferować. Nie chcemy nikogo narażać na niepotrzebne spotkania …. :-)2. Dajemy poczucie, że Wasza praca wpłynie na poziom bezpieczeństwa drugiego człowieka i jeśli się zgodzicie wypromujemy Waszą działalność….Skontaktujcie się z nami. Każda maska na wagę …. życia. Bądźmy Wolontariuszami w ten przedświąteczny czas 🙂

Publiée par Kępiński Ośrodek Kultury sur Mardi 7 avril 2020