Maseczki przekazane … chcesz dołączyć do akcji?

Aktualnosci

AKTUALIZACJA:
24.04.2020 – kolejne 350 masek trafia dziś do: Kępińskiego Szpitala, DPS w Rzetni i MGOPS w Kępnie. Praca wre… nabieramy wprawy, szycie idzie coraz sprawniej, bo jak to zwykle bywa “trening czyni mistrza” . DZIEWCZYNY, po raz kolejny w imieniu tych, którzy dzięki maskom czują się bezpieczniejsi – dziękujemy 🙂

Pierwsze uszyte przez nas maseczki trafiły do miejsc, gdzie są szczególnie ważne … Jesteśmy bardzo dumni z tego, że się udało.
GORĄCE PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ PANIOM: Kasi Leśniarek oraz Darii, Agnieszce i Beacie Tyc, które dzielnie wspierają KOK w tym działaniu.
Podziękowania składamy też na ręce anonimowego DARCZYŃCY, który zaopatruje nas w materiał, zużyliśmy go już właściwie – całą tę… belę.
220 masek powędrowało dziś do Kępińskiego Szpitala i Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kępnie. Jak wynika z rozmów z osobami kierującymi tymi podmiotami – każda maska jest ważna, bo zostanie wykorzystana dla ochrony osób korzystających z usług, jakie są w tych podmiotach realizowane. W następnej partii uszytych masek znajdą się egzemplarze dla DPS w Rzetni.
Staramy się dotrzeć tam, gdzie istnieje największe zagrożenie transmisją wirusa COVID-19. 
Pamiętajmy, nasze zdrowie i życie zależy od naszej odpowiedzialności.
Osoby, które zdecydują się pomóc i włączyć się do naszej akcji prosimy o kontakt!