Dni Kobiet 4-8 marca

IC ARCHIWUM WYDARZEŃ

Dzień Kobiet tak bardzo wpisał się do naszego kalendarza, że cały miesiąc, w którym wypada to święto, jest nazywany MIESIĄCEM KOBIET.
Apogeum obchodów wiąże się naturalnie z 8 marca, kiedy panie są obdarowywane przez mężczyzn kwiatami i prezentami, jednak ten przedwiosenny miesiąc może stać się dobrą okazją do świętowania kobiecości. Co ważne, nie chodzi tutaj tylko o to, aby to panowie „stawali na głowie”, aby pokazać kobietom pamięć, troskę i uczucia.
Same Panie mogą potraktować ten czas jako szczególny moment na zatroszczenie się o siebie i zainspirowanie do jeszcze lepszego przeżywania swojej kobiecości.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kępiński Ośrodek Kultury przygotował od 4. do 8 marca ,,Dni Kobiet” – i ten czas, drogie Panie jest od nas dla Was.

Zapraszamy

4 marca – Kępiński Ośrodek Kultury godz: 18:00 ,,Dobranoc Panowie…”

  • Koncert z okazji Dnia Kobiet w wykonaniu uczestników zajęć artystycznych KOK + recital Marka Kowalskiego

7 marca – Kępiński Ośrodek Kultury godz: 19:30 NIEBANALNE KOBIETY

  • Prelekcja Marcina Wiśniewskiego o niebanalnych kobietach nauki
  • Film ,, Maria Skłodowska-Curie ” reż. Marie Noelle

8 marca – Kino SOKOLNIA godz: 18:30
WIELKIE KOBIETY KINA

  • Spotkanie autorskie z ANNĄ SENIUK wybitną aktorką teatralną i filmową. Najbardziej znana odtwórczyni roli Pani Dulskiej w Teatrze Telewizji. Występowała w jednym z najpopularniejszych polskich seriali telewizyjnych: ,,Czterdziestolatku” i ,,Czterdziestolatku 20 lat później” gdzie wcieliła się w rolę Magdy Karwowskiej.

11 marca – Kępiński Ośrodek Kultury 16:00 – 20:00
CZERWONY DYWAN URODY

  • Event kosmetyczno- pielęgnacyjny – porady i konsultacje