Zakurzone melodie

IC ARCHIWUM WYDARZEŃ

Droga Kępińska ( i nie tylko) Publiczności! Udało się !
Pragnieniem kilku młodych i utalentowanych wokalnie osób (Zuzi, Oli, Pawła, Sary i Mai, Stasia, Natalii) było wystąpić na scenie w towarzystwie zacnych muzyków w repertuarze łączącym pokolenia. Udało się – bo potrzebne były środki finansowe na realizacje tego muzycznego marzenia a te udało się pozyskać od wspaniałych ludzi dobrej woli. Koncert będzie, utwory zostaną przygotowane na warsztatach a to wszystko dzięki wsparciu Zacnych Sponsorów, którym z serca dziękujemy. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią “smaczną” muzykę, klimat piosenek Ada to nie wypada, czy Seksapil, by spędzili z nami poniedziałkowe popołudnie 7 października 2019 r. Zachęcamy każdego, całe rodziny, ale także dzieci i młodzież, by stały się świadkami tego, jak spełniają się marzenia wytrwałych i pracowitych “zapaleńców”. Na scenie – obok młodzieży wystąpią Pan Kajetan Borowski i Pan Mateusz Szewczyk.

KAJETAN BOROWSKI – polski pianista i kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, obecnie jej wykładowca. Od początku swojej działalności artystycznej lider własnego trio. Współtwórca zespołów: Piotr Budniak Essential Group[1], Julia Kania Quartet, Sandwich On The Floor. Stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, laureat nagród na konkursach jazzowych m.in. Poznań Blue Note Competition, Tarnów Jazz Contest, Jazz Juniors, RCK Pro Jazz. Nominowany do nagrody polskiego przemysłu muzycznego Fryderyk 2017 w kategorii Muzyka Jazzowa – Debiut Roku.

MATEUSZ SZEWCZYK – absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Od czasów szkoły podstawowej gra zarówno na kontrabasie jak i na gitarze basowej, ucząc się u swojego taty, Adama Szewczyka. Pobierał nauki również od innych muzyków, w tym od Jacka Niedzieli, Adama Kowalewskiego, Michała Barańskiego, Wojciecha Gąsiora czy wielu innych. Dotychczas niejednokrotnie miał przyjemność akompaniowania wokalistom w trakcie różnych warsztatów czy festiwali, współpracując z muzykami takimi jak Peter Francis czy Kevin Mahogany, niejednokrotnie występując w sekcji rytmicznej na festiwalu wokalnym ?Hope? oraz z grupą wokalną prowadzoną przez Annę Stępniewską.

Dodaj komentarz