KONCERT MAGDY STECZKOWSKIEJ

Aktualnosci

Droga Kępińska Publiczności… Niebawem kończymy przeżywanie świątecznego okresu, radosnego nastroju bożonarodzeniowego. 2 luty to dzień, kiedy przestajemy śpiewać kolędy. Na zakończenie tego wyjątkowego czasu proponujemy Wam udział w Koncercie Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. To jedna z dziewięciu Steczkowskich – pokolenia muzycznie uzdolnionego, nieprzeciętnego. Zapraszamy w niedzielę, 26 stycznia br. do Kościoła św. Marcina tuż po Mszy św. wieczornej. O sukcesach samej Magdy piszemy poniżej. Mamy nadzieję, że z przyjemnością weźmiecie Państwo udział w Koncercie.

Kariera

W 1995 wystąpiła w chórkach podczas występu Justyny Steczkowskiej w finale 40. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie[2].

W 2001 wraz z Piotrem Królikiem utworzyła zespół Indigo. Wydała z nim trzy albumy studyjne: Ultrakolor (2003)[3][4]Cuda (2009)[5] i Pełnia (2012)[6]. Z piosenką „Mogę dziś” zajęli 14. miejsce w Krajowych Eliminacjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2004[7].

W 2014 telewizja Polsat wyemitowała drugi sezon programu Twoja twarz brzmi znajomo z udziałem Steczkowskiej. Za wygraną trzeciego odcinka otrzymała 10 tys. zł., które przeznaczyła na stowarzyszenie „Piękne Anioły”. Po dziewięciu odcinkach zajęła szóste miejsce.

5 lutego 2016 wydała debiutancki, solowy album studyjny, zatytułowany …nie na zawsze. Wydawnictwo promowane było przez utwór „Gdzieś bez nas”, który został wykonany przez Steczkowską w duecie z Jakubem Molędą[8]. Wiosną tego samego roku Steczkowska wygrała drugą edycję programu TVP2 Przygarnij mnie[9].

26 maja 2017 wydała singiel „Maska”, który napisała razem z kompozytorem Marcinem Kuczewskim. 7 lipca ukazał się teledysk do piosenki, za którego reżyserię odpowiadał Jacek Dyląg[10]. Jesienią 2018 TVN wyemitowała trzeci sezon programu Ameryka Express z udziałem Steczkowskiej i Królika[11].