Na DZIEŃ KOBIET – Koncert – UNIATOWSKI – z losowaniem voucherów upominkowych :-)

Aktualnosci

Niepowtarzalny Dzień Kobiet? To możliwe…. w Kępnie. W wigilię święta wszystkich Pań Kępiński Ośrodek Kultury zaprasza do sali widowiskowo-sportowej PROJEKT KĘPNO (ul. Sportowa 9) na widowisko muzyczne idola kobiet, świetnego wokalisty i aktora telewizyjnego – SŁAWKA UNIATOWSKIEGO.

Bilety do nabycia w sekretariacie KOK – ul. Broniewskiego 5 lub na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/49624/K%C4%99pno/S%C5%82awek+Uniatowski/

Sławek Uniatowski – polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i multiinstrumentalista. Miał 5 lat, gdy rozpoczął samodzielną naukę gry na instrumentach klawiszowych. Szybko zainteresował się jazzem, co z kolei zapoczątkowało jego karierę wokalną. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek.

Wiosną 2005 roku wziął udział w czwartym sezonie talent show „Idol” w telewizji Polsat. Dotarł do finału, a ostatecznie zajął drugie miejsce.

Od tamtej pory angażował się w wiele projektów, m.in. możemy go usłyszeć w piosence „Będzie to co musi być” w duecie z Marylą Rodowicz czy projekcie „Poland Why Not”. Premiera debiutanckiej autorskiej płyty Sławka Uniatowskiego odbyła się 20 kwietnia 2018 roku. Uniatowski „Metamorphosis” to zbiór 13 kompozycji Sławka Uniatowskiego, do których teksty napisał sam artysta oraz zaproszeni do współpracy: Tomasz Organek, Janusz Onufrowicz oraz Michał Zabłocki.