Preludium ŚWIĘTA KOBIET

Aktualnosci

Na widowni zasiadły panie (większość wraz ze swoimi mężczyznami), aby wsłuchać się w najpiękniejsze słowa miłości ukryte w  piosenkach Andrzeja Zauchy, Franka Sinatry, a w szczególności Zbigniewa Wodeckiego. Wykonawcą  tego repertuaru –  stanowiącego jakoby preludium do Święta Kobiet był Sławek Uniatowski, któremu na fortepianie akompaniował Rafał Stępień.  Ten wręcz intymny kontakt z publicznością, połączony z subtelną, natrojową grą dźwięku i światła  sprawił, że niejedna z pań – zamknąwszy oczy – przeniosła się „…na uliczki te znajome tak, do znajomych drzwi pukać, myśląc, czy, czy nie stanie w nich czasami tamten chłopak ze skrzypcami….”. Nie często zdarza się, by akompaniator miał swoje „5 minut” przy mikrofonie, ale Rafał Stępień – doskonały pianista –  okazał się również doskonałym gawędziarzem. Anegdoty związane z jego drogą zawodową oraz te dotyczące Sławka Uniatowskiego rozbawiły zaskoczoną tym „nie-muzycznym” popisem publiczność .

Koncert „UNIATOWSKI na DZIEŃ KOBIET w Kępnie” zorganizował 7 marca br. na Hali widowiskowo-sportowej w Kępnie Kępiński Ośrodek Kultury. Jako organizatorzy serdecznie dziękujemy wszystkim z PROJEKT KĘPNO, którzy pomogli nam w organizacji tego koncertu.

Dziękujemy gorąco firmom, które ufundowały vouchery rozlosowane wśród publiczności podczas koncertu. Ten wspaniały gest wykonali:

CENTRUM PIELĘGNACJI „ODNOVA”

GABINET KOSMETYCZNY „OLIVIA”

EKSPERT PIĘKNYCH WŁOSÓW Beata Kubiak Ostrzeszów

BISTRO & BAR Michał Wejner Wieruszów

TABU – NALEŚNIKARNIA Olga Mikołajczyk Ostrzeszów

„ROZWIŃ SKRZYDŁA” Anita Mikołajczyk Ostrzeszów

SALON FRYZJERSKI „MAŁGORZATA”

KAMIŃSKI A ZDROWIE

P jak PYSZNIE

KAWIARNIA SQBANIEC

ST8 GYM

Restauracja LA COSTA

KINO SOKOLNIA

HOUSE OF MAKEUP

UWAGA!

Informujemy, że są do odbioru VOUCHER’y wylosowane podczas koncertu. Oto szczęśliwe numery: 00082; 00360; 00367; 00368; 00372; 00471. Aby odebrać nagrody należy zgłosić się osobiście z posiadanym kuponem konkursowym w sekretariacie Kępińskiego Ośrodka Kultury, ul. Broniewskiego 5. Voucher’y mają ważność do końca marca br.