KADR Z FILMU – wystawa malarstwa w KOK

Aktualnosci, IC ARCHIWUM WYDARZEŃ

To był długo oczekiwany wieczór tak dla Organizatorów – Stowarzyszenia Plastyków Amatorów Powiatu Kępińskiego i Kępińskiego Ośrodka Kultury – jak i miłośników malarstwa. Wystawa miała być otwarta 28 marca, ale…
stało się inaczej i wydarzenie to miało miejsce 28 sierpnia br.

I tak właśnie miało być! Ciepły sierpniowy wieczór, na skwerku KOK zamontowano scenę, przygotowano prawdziwie letnią artystyczną kawiarenkę, by zachowując obowiązujące rygory miłośnicy sztuk pięknych mogli spotkać się z artystami i w bezpieczny sposób obejrzeć eksponowane w sali KOK efekty ich pracy nad tematem przewodnim, czyli chwilą zatrzymaną w filmowym kadrze.

Podczas wernisażu Pani Izabela Wiśniewska – Dyrektor KOK – na ręce Pani Janiny Gorzendowskiej – Prezesa Stowarzyszenia Plastyków złożyła gratulacje dla wszystkich twórców prezentowanych na wystawie prac.
Pani Prezes przedstawiła zaproszonym gościom krótką historię pomysłu na “KADR Z FILMU”. Tradycyjnie na wernisażu Kępińskich Plastyków nie zabrakło odrobiny innej sztuki – muzyki. Tym razem w akustycznym klimacie kilka muzycznych “kadrów o miłości” zaśpiewała Julia Leśniarek.

Taką utalentowaną młodą wokalistkę, Julkę, zaprosili Kępińscy Plastycy na spotkanie inaugurujące Wystawę KADR Z FILMU … Mini recital a właściwie emocje – te płynące ze sceny i te panujące wśród uczestników Wernisażu dopełniły ciepła, jakie i tak przychylna aura podarowała nam wczorajszego wieczora 🥰👍🤩

Publiée par Kępiński Ośrodek Kultury sur Vendredi 28 août 2020

Wystawa KADR Z FILMU
trwać będzie
od 31.08 do 30.09 br.

Wszystkich miłośników malarstwa zapraszamy w dni powszednie
w godz. 10:00 – 16:00

(możliwość zwiedzania w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym:
62- 78 271 28)