WESOŁYCH ŚWIĄT!

Aktualnosci, Uncategorized

Zbliżają się te najbardziej oczekiwane przez wszystkich Święta. Trwa “szalony” czas porządków – no bo przecież ŚWIĘTA!, zakupów (i choć sól jest na liści, to jakoś ciągle o niej zapominamy w “spożywczaku”), gotowania, pieczenia – ach ten zapach pierników…., a przecież jeszcze ubieranie choinki – i znów się okaże, że lampki nie świecą, a ozdoby od cioci Wiesi, choć były w szafie za walizką – nagle zniknęły! Godzina mija za godziną, dzień za dniem, a tu jeszcze karpie trzeba przygotować, zupę grzybową (ciekawe, czy teściowa zje z makaronem, czy z ziemniakami) – końca jakby (“jakby” – ostatnio ulubione słowo młodego pokolenia) nie widać!
Wreszcie jest TEN CZAS. Prezenty pod choinką, stół nakryty, komplet dań kusi podniebienia. Wszyscy uroczyście zasiedli do stołu, Senior Rodu celebruje coroczną przemowę. Opłatek. Życzenia. Wigilijne rozmowy. Wspólne śpiewanie kolęd. Niecierpliwość w oczach dzieciaków – no kiedy wreszcie rozdzielimy prezenty!
– tak zapewne działo się, dzieje się i dziać się będzie w Państwa domach w ten jedyny, wyjątkowy czas nadziei i wiary, że będzie lepiej.

Skoro to czytacie – to miło nam, że znaleźliście chwilę, aby zajrzeć i sprawdzić co nowego w KOK-u. W takim razie kliknijcie “PLAY” i obejrzyjcie, co też mamy Wam do powiedzenia:

Dodaj komentarz