WysKOKowe Podsumowanie

Aktualnosci

Szaleństwo “WysKOKowych ferii w Twojej szkole” – to już historia. Ale HISTORIA pełna radości, zabaw, śmiechu i muzyczno-tanecznego gwaru!
Krótko mówiąc wszyscy czekaliśmy na to, aby odejść od laptopów, komputerów spotkać się twarzą w twarz i w bezpiecznej, radosnej atmosferze spędzić choć kilka godzin z przyjaciółmi i kolegami.

Tym razem to nasi WysKOKowi Profesorowie odwiedzili Was w szkołach, a skoro doszło do takiego spotkania, to MUSIAŁO SIĘ ZADZIAĆ!

Bum-Bum Nutki to przygoda z muzyką – jaką zaproponowali Wam Profesorowie Daria i Mateo. Kto by pomyślał, że można grać na plastikowych rurkach! A dyrygować orkiestrą “rurkowców” to dopiero emocje.
O Wulkanie Eksperymentów, prowadzonym przez znanego Profesora Bogusia nie trzeba się rozpisywać – wszyscy wiemy jakie atrakcje tam się pojawiają, w tym sezonie było trochę prehistorycznie.
Profesor Kasia podczas Ceramideł wprowadziła wysKOKowiczów w świat rękodzieła, garncarstwa i zabaw gliną.
Jak odegrać rolę drzewa? Jak bez słów opowiedzieć, że nasz parasol porwała wichura? – to kropla tego, co Profesor Jurek nauczył Was podczas spotkań Teatrzyku Żywego Planu. Wspomnę tylko o paradach “wielkogłowych” – które zobaczycie też na filmie – bo nie sposób w krótkim materiale opisać wszystkich “czarów”, jakie poznaliście.
Figlo-Densy. Znany i lubiany Profesor Paweł plus ekipa “gotowych na wszystko” wysKOKowiczów – nie ma się co dziwić, że w ciągu 2 godzin została opracowana i wyćwiczona choreografia do popularnego hitu.


Wyginam śmiało ciało – to dewiza niezawodnego Profesora Artura. Zabawy ruchowe, gry zespołowe, mini-turnieje sportowe – tym zajęci byli uczestnicy, a czas mijał tak wesoło, że żal było mówić “do widzenia”
Profesor Kredka podczas Kolorowego zawrotu głowy zmobilizowała wysKOKowiczów do połączenia przyjemnego z pożytecznym. Ponieważ zbliża się święto naszych babć i dziadków wszyscy pracowali nad plastycznymi prezentami-niespodziankami.
Zapytacie – a gdzie Ciocia Karolcia? – Była i razem z Wami doskonale się bawiła. Jak to robiła słowami nie da się opisać, trochę dowiedzie się z filmu, ale tak naprawdę to trzeba być razem z Nią aby poczuć radosną energię tych “szalonych” spotkań.

5 wysKOKowych dni minęło. Dziękujemy Wam, że byliście! Wiemy, rozumiemy – też chcemy, aby trwały te chwile i trwały, ale…
może już

nie długo,
nie krótko,
lecz w sam raz
nadejdzie taki czas.