Roztańczona KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021

Aktualnosci, Uncategorized

To była roztańczona sobota! Ponad 120 par tanecznych z 43 klubów spotkało się w Kępnie na kolejnej edycji OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KĘPNO “KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021”. Chociaż tancerze na Hali Widowiskowo-Sportowej przebywali tylko z trenerami i jurorami (impreza bez udziału publiczności), to jednak wszyscy mogliśmy przeżywać turniejowe emocje w czasie rzeczywistym. Organizatorzy zadbali bowiem, aby całe wydarzenie było transmitowane “na żywo” w internecie. Trochę żal, że nie można było bezpośrednio nagradzać brawami uczestników i czuć emocje towarzyszące każdej tanecznej prezentacji, ale dzięki rejestracji audio-video całość turnieju jest cały czas dostępna pod adresem:
https://youtu.be/mPw83iTLdsA
Mała galeria zdjęć, być może zachęci Was do ponownego spotkania z uczestnikami KĘPIŃSKIEJ MAJÓWKI 2021, a zaraz poniżej klasyfikacja naszych reprezentantów.

W tegorocznym Turnieju nasze miasto reprezentowało kilka par tanecznych z działającego w Kępińskim Ośrodku Kultury STUDIA TAŃCA RETRO. Oto ich klasyfikacja końcowa:

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E,
miejsce 11-12 Tkacz Jan, Hołoś Daria

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F,
miejsce 2 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina
miejsce 3 Hołoś Dominik, Lewek Hanna
miejsce 7 Gąszczak Filip, Lamek Aleksandra

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F,
miejsce 5 Rymarz Piotr, Janczyk Antonina
miejsce 6 Gąszczak Filip, Lamek Aleksandra

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E,
miejsce 5 Hołoś Dominik, Lewek Hanna

Cały protokół turniejowy znajdziecie tu: Baza PTT

Organizatorami całego wydarzenia byli Kępiński Ośrodek Kultury, Uczniowski Klub Sportowy ATUT i Studio Tańca RETRO…
… i właśnie jako Organizatorzy serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy “trzymali za Turniej kciuki” oraz tym którzy poświęcili swój czas i umiejętności, aby pomóc i zrobić ” to tego co nie widać”, aby “pięknie było widać”.

Tegoroczna edycja OTTT “KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021” za nami. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne, barwne widowisko życząc wielkich sukcesów na parkiecie i dalszego pielęgnowania swojej pasji!
A nam wszystkim życzymy, abyśmy kolejną edycję Turnieju mogli oglądać z trybun naszej wspaniałej kępińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej PROJEKT KĘPNO Sp. z o.o.