Dzień Dziecka z KOK-iem

Aktualnosci

Tegoroczne święto najmłodszych przyciągnęło do Kępińskiego Ośrodka Kultury zarówno spragnione zabawy dzieciaki, jak i ciekawych przygotowanych atrakcji rodziców. Było słonecznie, radośnie, kreatywnie, energetycznie… po prostu fantastycznie!

Na dzieci czekały warsztaty plastyczne, które dawały możliwość wykazania się kreatywnością i zachęcały do tworzenia wyjątkowych, całkowicie autorskich prac. Farby, pędzle, kleje, papierowe kwiaty, barwne piórka, wykonane z masy solnej serca, gałązki i trawy, przygotowane wcześniej papierowe wazony, które można było zapełnić według uznania… wszystko to czekało na małych artystów, którzy tradycyjnej nie zawiedli i stworzyli – często przy pomocy zachwyconych mam, babć czy tatusiów – niesamowite prace.

Warsztatom towarzyszyło mnóstwo zabaw i atrakcji, również tych – tak lubionych przez milusińskich – słodkich i pysznych: wata cukrowa, pianki, lizaki, cukierki i soczki wzmacniały małych imprezowiczów. Uczestnicy przy akompaniamencie wesołej muzyki, z niespożytą energią brali udział w przygotowanych dla nich grach, zabawach, konkursach i wyścigach. Chętni mogli też spróbować swoich sił jako kreatorzy imponujących baniek mydlanych, a po zakończeniu zabawy każdy mógł zanieść do domu wykonane specjalnie dla niego balonowe zwierzątko. Odważni ustawiali się kolejce po nowy szalony kolor włosów.