DNI KĘPNA 2023

Aktualnosci, IC ARCHIWUM WYDARZEŃ

Tegoroczne dwudniowe święto naszego miasta obfitowało w atrakcje, których adresatami byli zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy poszukujący dobrej zabawy oraz niesamowitych wrażeń muzycznych.

W sobotę, 17 czerwca już o godz. 16:00 w Amfiteatrze Projekt Kępno wystartowały atrakcje dla dzieci – koncert piosenek w wykonaniu Centrum Uśmiechu, warsztaty cyrkowe oraz malowania figurek, animacje, gry i zabawy. Pokaz żonglerki i sztuki cyrkowej dał Teatr Kulka.  Na przybywających na imprezę czekały też: wesołe miasteczko, dmuchańce, food trucki, stoiska gastronomiczne i handlowe. O godzinie 19:00 na scenie pojawił się Mateusz Ziółko z zespołem. Licznych fanów przyciągnęła legenda polskiej sceny – zespół Lombard z wokalistką Martą Cugier. Największe przeboje grupy fani śpiewali wraz z wykonawcami. Sobotnią imprezę zakończyła zabawa z DJ-em.

Świetna zabawa kontynuowana była w niedzielę, a rozpoczął ją koncert dla najmłodszych w wykonaniu Kosmokwaków. Na scenie pojawiły się też zespoły Maddam i Fama. Również tego dnia nie zabrakło animacji, gier i zabaw dla najmłodszych oraz całych rodzin. Odbywały się warsztaty biżuterii i dekorowania plecaków. Wyjątkowe przeżycie dla melomanów, ale też rodziców przygotował zespół Another Pink Floyd, który podczas swojego koncertu zaprosił uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kępnie do wykonania kultowego utworu „Another Brick In The Wall”.Fire Show, czyli pokaz Teatru Ognia poprzedził finałowy koncert weekendowej imprezy w wykonaniu Artura Rojka z zespołem. Wokalista i towarzyszący mu muzycy nie zawiedli pokładanych w nich nadziei, dając niezapomniany występ, entuzjastycznie przyjęty przez licznie zgromadzonych słuchaczy.