CZY LACI Z NAMI LIDERKA?

Aktualnosci, Uncategorized

W środę, 15 listopada 2023 r. w Kępińskim Ośrodku Kultury odbyły się kolejne warsztaty integracyjno-rozwojowe dla reprezentantek Kół Gospodyń Wiejskich naszej gminy, będące kontynuacją inicjatywy Kulturowy Krąg Kobiecej Mocy, zapoczątkowanej w czerwcu tego roku. Tym razem uczestniczkom spotkania przyświecało pytanie „Czy leci z nami pilot?”, odnoszące się do roli liderki KGW.

Również i tym razem było wesoło, energetycznie, ciekawie, rozwojowo i odkrywczo. Rozmawiano o tym, co udało się i co jeszcze wydarzy się w bieżącym roku, jakie pomysły, wyzwania, plany i kierunki działań wyznaczone zostaną na rok 2024, ale też o tym, gdzie w tym wszystkim jest działaczka, liderka, człowiek i jakie obszary życia stanowią dla niej największe wyzwania.

Przypomnijmy, iż celem inicjatorów i organizatorów cyklu spotkań (KGW Hanulin, Karolina Maciuszonek – coach, trenerka biznesu i działaczka społeczna, autorka projektu „Rozplącz myśli” oraz KOK) jest integracja członkiń KGW z terenu gminy Kępno, stworzenie i moderowanie przestrzeni do nawiązania relacji, wymiana doświadczeń i kontaktów, a także zainicjowanie wspólnych działań i projektów.