Objazdowy Klub Animatora,

Aktualnosci, IC ARCHIWUM WYDARZEŃ

Objazdowy Klub Animatora to projekt, który będzie realizowany we współpracy  w 4 miejscowościach w obrębie Gminy Kępno. Dwugodzinne warsztaty z dziedziny animacji dziecięcych i sztuk cyrkowych zakończone wręczeniem certyfikatu uczestnictwa, kierujemy do dzieci i młodzieży. Certyfikat będzie potwierdzeniem członkostwa w facebookowym „Klubie Animatora”, który stworzony zostanie w celu wymiany informacji dotyczących planowanych imprez, bezpłatnych zaproszeń, informacji o nowinkach w branży itd.

Nade wszystko jednak celem Objazdowego Klubu Animatora jest stworzenie środowiska ludzi wrażliwych, potrafiących współdziałać w grupie, szczególnie w interakcji z dziećmi, ludzi otwartych, którzy swoją wiedzą i kreatywnością będą w stanie bawić i uczyć młodsze koleżanki i kolegów.

Projekt zakłada zajęcia z umiejętności organizacji i realizacji gier i zabaw. Pokażemy kilka elementów cyrkowych jak chodzenie na szczudłach czy żonglerka talerzykami oraz wykonamy kilka wspólnych tańców synchronicznych. Nauczymy uczestników wykonywania podstawowych figurek z balonowej modeliny oraz tworzenia bajecznych mega bań mydlanych, a na koniec każdy uczestnik będzie mógł przy mikrofonie spróbować swych sił jako konferansjer lub animator.