GRUPA MOCARTA w Kępnie

Aktualnosci, Uncategorized

Zapraszamy na niebanalną podróż po świecie
muzyki filmowej
wraz z Grupą MoCarta!

Data: 14 marca 2024 r.
Miejsce: Hala Widowiskowo-Sportowa PROJEKT Kępno Sp. z o.o.
ul. Sportowa 9, 63-600 Kępno
Godzina rozpoczęcia: 19:00
Cena biletu: 90,00 zł

Punkty sprzedaży biletów:

STACJONARNE:
KĘPIŃSKI OŚRODEK KULTURY, ul. Broniewskiego 5, 63-600 Kępno

QARIUM KĘPNO, ul. Sportowa 11, 63-600 Kępno

INTERNETOWE (online)

Uwaga! Otwarcie wejść: 18:00

Grupa MoCarta
„Ale kino”

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk, a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.
Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. 
„Ale kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…
W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.