Zapisy na warsztaty filmowe

Uncategorized

Do 13 marca trwają zapisy na warsztaty filmowe (aktorskie, operatorskie i reżyserii) realizowane w Kępnie i Wieruszowie, które są skierowane do młodzieży w wieku 13-19 lat.

Ponadregionalny projekt Youth4Film łączy młodzież i zaprasza do współpracy profesjonalistów z branży teatralnej i filmowej. Uczestnicy podczas warsztatów odbywających się od marca do początku czerwca w Kępińskim Ośrodku Kultury i Wieruszowskim Domu Kultury zdobędą dużą dawkę wiedzy w tematyce aktorskiej, operatorskiej i reżyserii, następnie przyjdzie czas na stworzenie autorskiego, krótkometrażowego filmu. Nakręcone dzieła wystartują w Przeglądzie Filmów Krótkometrażowych Youth4Film, który zaplanowano na październik br. i który odbędzie się w Kinie Sokolnia.

Zwycięska grupa w danej kategorii wiekowej będzie mogła wyjechać na specjalnie zorganizowany, trzydniowy plan filmowy i pod okiem profesjonalnych instruktorów, absolwentów z Łódzkiej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera tworzyć będzie klip muzyczny dla wspólnie wybranego zespołu muzycznego.

Zgłoszenia na warsztaty trwają do 13 marca: e-mail: artwarium@onet.pl lub wypełnij elektroniczny formularz: https://www.globalkepno.pl/szczeg-y-wydarzenia-i-rejestracja/youth4film-warsztaty-filmowe-dla-dzieci-i-mlodziezy